Facebook Wolne miejsca !!

KORONAWIRUS

Drodzy Rodzice,

 

W związku z faktem, że przygotowujemy się do wznowienia działalności naszej placówki od dnia 25 maja 2020r., chcemy zebrać informacje, dla ilu dzieci mamy przygotować , przestrzegając  zasad reżimu sanitarnego: obiekt ,opiekę i wyżywienie.

Prosimy, aby Rodzice wypełnili oświadczenie, którego wzór jest umieszczony pod tekstem.
Oświadczenie prosimy odręcznie podpisać, zeskanować i przysłać na adres e-mail przedszkola
malebambino@gmail.com do dnia 19 maja 2020r. do godz. 15.00. Ilość miejsc opieki w przedszkolu na czas pandemii została zmniejszona.

 

W oświadczeniu proszę o wpisanie proponowanej daty rozpoczęcia uczęszczania Państwa dziecka do przedszkola po trwającej przerwie.

 

Otwarcie placówki nastąpi po zakończeniu czynności związanych z zapewnieniem bezpiecznych warunków pobytu dzieci, rodziców i pracowników w placówce.

 

 Musimy pamiętać, że pandemia nadal trwa.

 

W przypadku pytań lub wątpliwości czy dalszych wyjaśnień, proszę o telefon: 697024094

 

Dyrektor Przedszkola

Beata Nowak

 

☞☞ Oswiadczenie  ☜☜

Dlaczego Nasze przedszkole ?

Efektywne nauczanie

Efektywne nauczanie

Edukacja w Przedszkolu Małe Bambino wyposaży naszych przedszkolaków w umiejętności, które w przyszłości pomogą zrealizować ważne cele, nauczą korzystać z dóbr dynamicznie rozwijającego się świata i żyć w zgodzie ze sobą.
Językowość

Językowość

Stawiamy na edukację bilingwalną. Realizujemy program edukacyjny w języku polskim oraz języku angielskim. Dwujęzyczne nauczanie odbywa się cały dzień. Dodatowo wprowadzamy edukację w jezyku hiszpańskim.
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Dla celów bezpieczeństwa wszystkie sale są monitorowane. Lokal spełnia wszystkie wymogi architektoniczne, sanitarne oraz ppoż obowiązujące w Unii Europejskiej, gwarantując bezpieczne i higieniczne warunki dla przedszkolaków.