Facebook Wolne miejsca !!

PRZEDSZKOLE BEZ CZESNEGO

Nasze przedszkole od 2020 kontynuuje działania jako przedszkole publiczne. Rodzice płacą tylko za wyżywienie. Ilość miejsc ograniczona !

Rekrutacja elektroniczna. Zapraszamy do zakładki [rekrutacja] lub tel. 697 024 094

Możesz również przyprowadzić bezpłatnie dziecko na „Dzień próby”

Dlaczego Nasze przedszkole ?

Efektywne nauczanie

Efektywne nauczanie

Edukacja w Przedszkolu Małe Bambino wyposaży naszych przedszkolaków w umiejętności, które w przyszłości pomogą zrealizować ważne cele, nauczą korzystać z dóbr dynamicznie rozwijającego się świata i żyć w zgodzie ze sobą.
Językowość

Językowość

Stawiamy na edukację bilingwalną. Realizujemy program edukacyjny w języku polskim oraz języku angielskim. Dwujęzyczne nauczanie odbywa się cały dzień. Dodatowo wprowadzamy edukację w jezyku hiszpańskim.
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Dla celów bezpieczeństwa wszystkie sale są monitorowane. Lokal spełnia wszystkie wymogi architektoniczne, sanitarne oraz ppoż obowiązujące w Unii Europejskiej, gwarantując bezpieczne i higieniczne warunki dla przedszkolaków.