Facebook Wolne miejsca !!

 

MAŁE BAMBINO to nowoczesne przedszkole działające w Częstochowie

w dzielnicy Stradom od września 2016r. jako placówka oświatowa o statusie przedszkola niepublicznego, która realizuje program przedszkolny zatwierdzony przez MEN.

 

Budynek przedszkola usytuowany jest wśród domów mieszkalnych w cichej okolicy z dala od ruchliwych ulic. Z myślą o dzieciach zaprojektowaliśmy go

w najlepszy (w naszej opinii ) sposób, tak aby pomieszczenia ich układ

i kolorystyka były jak najbardziej przyjazne dla dzieci. Trzy przestronne, monitorowane, kolorowe sale wyposażone w najlepsze na rynku materiały wykończeniowe  i wyposażenie oraz szata barw, odpowiadająca marce Małego Bambino, jest przyjazna dla umysłu małego dziecka, a przede wszystkim miła dla oka.

 

Bezpieczeństwo i lokalizacja

 

Dla celów bezpieczeństwa wszystkie sale są monitorowane. Lokal spełnia wszystkie wymogi architektoniczne, sanitarne oraz ppoż obowiązujące w Unii Europejskiej, gwarantując bezpieczne i higieniczne warunki dla przedszkolaków. Placówka posiada własny, zielony plac zabaw wyposażony w przyjazne dla środowiska huśtawki, zjeżdżalnie, równoważnie . Dogodna lokalizacja umożliwia łatwy dojazd z odległych dzielnic Częstochowy i Dźbowa. Cicha  i spokojna okolica sprzyja spacerom poza teren przedszkola pozwalając dzieciom na poznawanie otaczającego je środowiska i kontakt z przyrodą.

Nasze przedszkole przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Dziecko w przedszkolu ma zagwarantowaną fachową opiekę w dni powszednie każdego tygodnia w godzinach od 7:00 do 17.00. Nie pracujemy tylko w soboty

i niedziele i dni ustawowo wolne od pracy.

 

Dlaczego Nasze przedszkole ?

Efektywne nauczanie

Efektywne nauczanie

Edukacja w Przedszkolu Małe Bambino wyposaży naszych przedszkolaków w umiejętności, które w przyszłości pomogą zrealizować ważne cele, nauczą korzystać z dóbr dynamicznie rozwijającego się świata i żyć w zgodzie ze sobą.
Językowość

Językowość

Stawiamy na edukację bilingwalną. Realizujemy program edukacyjny w języku polskim oraz języku angielskim. Dwujęzyczne nauczanie odbywa się cały dzień. Dodatowo wprowadzamy edukację w jezyku hiszpańskim.
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Dla celów bezpieczeństwa wszystkie sale są monitorowane. Lokal spełnia wszystkie wymogi architektoniczne, sanitarne oraz ppoż obowiązujące w Unii Europejskiej, gwarantując bezpieczne i higieniczne warunki dla przedszkolaków.