Facebook Wolne miejsca !!

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA „MAŁE BAMBINO” NA ROK SZKOLNY 2020/2021

 

Rekrutacja uzupełniająca, zapisy do publicznego przedszkola rozpoczynają się od 25 maja, a kończą 24 czerwca 2020r.

 

Zapisy online po pierwszej rekrutacji [od 2 czerwca]:

Zapisy telefoniczne:

 

Zapisy do przedszkola Małe Bambino trwają przez cały rok kalendarzowy. Liczba miejsc – z troski o komfort dzieci i rodziców – jest ograniczona. O przyjęciach decyduje udział w trwającej od marca rekrutacji elektronicznej oraz kolejność zapisów indywidualnych po rekrutacji elektronicznej w ramach dostępnych jeszcze miejsc. Przedszkole zapewnia opiekę i edukację dzieciom w wieku od 2,5. do 6. roku życia. Rodzicom przypominamy, że 6-letnie dziecko ma obowiązek odbyć roczne przygotowanie do szkoły.

 

Rekrutacja będzie prowadzona w trzech etapach.

I ETAP

Rodzice dzieci, które obecnie uczęszczają do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej w terminie do 24 lutego 2020 r. potwierdzają w swojej placówce wolę kontynuacji wychowania przedszkolnego dziecka w kolejnym roku szkolnym. Brak potwierdzenia w określonym terminie będzie równoznaczny z rezygnacją z miejsca w przedszkolu/oddziale przedszkolnym.

 

II ETAP

Rekrutacja dla nowych kandydatów (nie uczęszczających obecnie do żadnego przedszkola/oddziału przedszkolnego lub nie składających woli kontynuacji na kolejny rok szkolny) odbędzie się od 2 marca do 16 marca 2020 r. z wykorzystaniem systemu elektronicznego (SYSTEM ZOSTANIE UDOSTĘPNIONY O GODZ. 9:00 W DN. 02.03.2020).

 

III ETAP

Postępowanie uzupełniające

odbędzie się pod warunkiem posiadania wolnych miejsc wychowania przedszkolnego w terminie 25 maja do 1 czerwca 2020 r.

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA:

WYPEŁNIONE WNIOSKI REKRUTACJI PROSIMY WRZUCAĆ DO SKRZYNKI POCZTOWEJ W ZAKLEJONEJ KOPERCIE ZNAJDUJĄCEJ SIĘ PRZY WEJŚCIU DO PRZEDSZKOLA.

 

 

DOKUMENTY DO POBRANIA: