Facebook Wolne miejsca !!

Nasza kadra 

 

Nasza kadra to zespół, wykształconych, zaangażowanych nauczycieli specjalistów i instruktorów dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu.

Swoją pasją inspirują dzieci do odkrywania świata przyrody, do nauki tańca, tworzenia artystycznych prac, eksperymentowania i występowania na scenie. Okazują dzieciom dużo ciepła, cierpliwości i zrozumienia. Pokazują, jak radzić sobie z emocjami, organizować zabawy oraz rozwijać zdolności i pasje.

Nasi nauczyciele posiadają bardzo dobry kontakt z dziećmi, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby. Motywują wychowanków do odkrywania świata, dbają, by dzieci swoje poszukiwania mogły prowadzić w atmosferze szacunku, bezpieczeństwa, miłości i życzliwości.

W swojej pracy, wykorzystują najnowsze koncepcje i metody, które gwarantują nauczanie  i wychowanie na najwyższym poziomie. Są profesjonalistami w zakresie edukacji przedszkolnej.

 

 

Dyrektor / Właściciel – mgr Beata Nowak

e-mail: malebambino@gmal.com

tel: +48 697 024 094

 

Dyrektor organizacyjny – Michał Nowak

Dyrektor pedagogiczny – mgr Dorota Nowakowska

Nauczyciel  j. angielskiego – mgr Milena Nowak

Nauczyciel  j. hiszpańskiego – mgr Milena Nowak

Nauczyciel – mgr Paulina Mendel

Nauczyciel – mgr Paulina łęgowik

Nauczyciel – mgr Karolina Szewczyk

Logopeda – mgr Joanna Świącik

Dlaczego Nasze przedszkole ?

Efektywne nauczanie

Efektywne nauczanie

Edukacja w Przedszkolu Małe Bambino wyposaży naszych przedszkolaków w umiejętności, które w przyszłości pomogą zrealizować ważne cele, nauczą korzystać z dóbr dynamicznie rozwijającego się świata i żyć w zgodzie ze sobą.
Językowość

Językowość

Stawiamy na edukację bilingwalną. Realizujemy program edukacyjny w języku polskim oraz języku angielskim. Dwujęzyczne nauczanie odbywa się cały dzień. Dodatowo wprowadzamy edukację w jezyku hiszpańskim.
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Dla celów bezpieczeństwa wszystkie sale są monitorowane. Lokal spełnia wszystkie wymogi architektoniczne, sanitarne oraz ppoż obowiązujące w Unii Europejskiej, gwarantując bezpieczne i higieniczne warunki dla przedszkolaków.