Facebook Wolne miejsca !!

Wspólne posiłki stanowią okazję do spróbowania różnorodnych dań i poznania zasad zachowania się przy stole. Dzieci otrzymują posiłki kolorowe, urozmaicone pod względem składników odżywczych, ciepłe i smaczne. Posiłki są zawsze przygotowywane ze świeżych produktów, bez ulepszaczy i konserwantów. W zależności od potrzeb możemy zaoferować naszym przedszkolakom odpowiednią dietę . Przedszkole zapewnia stały dostęp do wody. Dzieci jedzą posiłki w swoich salach.

 

Godziny posiłków

śniadanie 9:00 – 9:30

obiad 12:00 – 12:30

podwieczorek 14:30 – 15:00

Dlaczego Nasze przedszkole ?

Efektywne nauczanie

Efektywne nauczanie

Edukacja w Przedszkolu Małe Bambino wyposaży naszych przedszkolaków w umiejętności, które w przyszłości pomogą zrealizować ważne cele, nauczą korzystać z dóbr dynamicznie rozwijającego się świata i żyć w zgodzie ze sobą.
Językowość

Językowość

Stawiamy na edukację bilingwalną. Realizujemy program edukacyjny w języku polskim oraz języku angielskim. Dwujęzyczne nauczanie odbywa się cały dzień. Dodatowo wprowadzamy edukację w jezyku hiszpańskim.
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Dla celów bezpieczeństwa wszystkie sale są monitorowane. Lokal spełnia wszystkie wymogi architektoniczne, sanitarne oraz ppoż obowiązujące w Unii Europejskiej, gwarantując bezpieczne i higieniczne warunki dla przedszkolaków.